Často kladené otázky

Dodacie podmienky FMF e-shopu:

  • Min. objednávka je 10 ks
  • Dovoz na adresu prebieha len v rámci mesta Banská Bystrica a Zvolen
  • Dovoz je v rámci Banskej Bystrice a Zvolena ZDARMA
  • Naše proteínové FMF jedlá si viete kedykoľvek zakúpiť osobne v našich partnerských fitness centrách. TU

Dovoľte nám predstaviť vám naše jedlá Fit Meal Factory® – s pokročilou technológiou prípravy šokového mrazenia, ktorá umožňuje zanechať jedlo maximálne čerstvé, chutné, nezmenené, výživné bez pridania akýchkoľvek farbív, éčok, konzervantov. Šokové mrazenie – doslova, zmraziť vo veľmi rýchlom časovom rámci. Suroviny na prípravu jedál sú okamžite spracované v maximálnej čerstvosti. Tento vysoko účinný a rýchly proces zmrazí celú bunkovú štruktúru, pričom dokonale zachová konzistenciu, chuť a nutričné ​​vlastnosti každej zložky, ktorú použijeme. To znamená, že všetko, čo skončí na vašom tanieri, je rovnako čerstvé a chutné ako pri príprave. Chuť jedla je po zohriatí maximálne čerstvá.

FMF je prémiový slovenský produkt, vyrobený poctivou prípravou z kvalitných surovín. Celá výroba aj distribúcia prebieha vo Vlkanovej neďaleko Banskej Bystrice. V našej modernej kuchyni s modernými technológiami sú všetky jedlá pripravované podľa maximálne prísnych pravidiel, pod dohľadom nášho šéfkuchára a výživovej poradkyne a fitness trénerky, ktorí pre vás všetky FMF jedlá vymýšľajú a pripravujú.

Jedlá možno skladovať  v mrazničke pri teplote -18°C po dobu 3 mesiacov. Jednoducho si jedlá uložte do mrazničky a vytiahnite kedykoľvel, keď sa vám to bude hodiť, keď nestíhate variť ale zároveň sa chcete zdravo, kvalitne a nutrične výživne najesť. Po rozmrazení skonzumujte ihneď. Znovu nezmrazujte.

Spôsob prípravy (odporúčame dodržať spôsob prípravy pre zachovanie maximálnej kvality surovín).

  1. Zmrazené: Vložte jedlo do mikrovlnnej rúry. Rozmrazujte 10 – 15 min. na programe rozmrazovania (doba rozmrazovania je individuálna, podľa výkonu mikrovlnnej rúry). Jedlo si môžete nechať aj prirodzene rozmraziť deň vopred v chladničke. Následne ho stačí už len ohriať. Po rozmrazení spotrebujte ihneď.

FMF je tepelne spracovaný hotový produkt, hlboko zamrazený.
Skladujte pri teplote -18 °C a nižšej. Po rozmrazení znovu nezmrazujte!